KURUMSAL

1986 yılında kurulan Derya Krom Sanayi, bugüne kadar ki tüm çalışmalarında dinamik, yenilikçi yaklaşım ve yüksek kalitede hizmet ilkelerini benimsemiştir. Firma paslanmaz çelik alanında, iç tasarım unsurlarından, bina iç dış korkulukları, yat, plaza ve iş merkezi özel mimari tasarım uygulamalarına kadar birçok alanda uyguladığı projelerde pazarın öncüsü olmuştur. 1989 yılından sonra ana hedefini kimya sektörüne çeviren firma, tank, reaktör, basınçlı kaplar, karıştırıcı, pilot tesis uygulamaları ve sektör laboratuvarları ile yürüttüğü projelerle çalışma hayatına devam etmektedir.

Kimya ve ecza endüstrisi, laboratuvarlar, üniversiteler ve araştırma enstitüleri iş ortaklarımızın çoğunluğunu oluşturmaktadır. Müşterilerden gelen taleplere göre laboratuvar ölçekli pilot tesislerden, (1-1.000 litre) geniş hacimli endüstri tesislerine dek, (1-100 m³) tasarımları, imalat ve montajları Proje Yönetimi esasları çerçevesinde yapılarak, start-up ile teslim aşamasına dek gerekli tüm hizmetler sunulmaktadır.

Derya Krom Sanayi, teknik danışmanlık, mühendislik çalışmaları, özel ve standart tasarımlar, fizibilite raporları, fabrika yerleşim planları, ön fiyatlandırma raporu, gerekli ekipman listelemesi, imalat , montaj, start-up, anahtar teslimi sistemler, eğitim ve servis başlıklarında, sağladığı hizmete yurtiçi ve yurtdışında devam etmektedir.